Kolosy i E-Pamir

Zastanawiacie się, co wspólnego mają Kolosy i E-Pamir z Gowild? DUŻO 😆🤪 A nawet bardzo dużo 😃

Na początku była ciekawość – świata i ludzi. Trochę później narodziła się pasja podróżnicza, wspinaczkowa, pasja spotkań i rozmów z człowiekiem w każdym zakątku świata. To wszystko dało początek E-Pamir, który 15 lat temu narodził się m.in. dzięki mojemu, Markowemu zaangażowaniu. I tak po dziś dzień jestem częścią zajefajnego zespołu sklepu górskiego, a może już bardziej outdoorowego 💪 Pasja nie umarła, nie zardzewiała choć podlega cały czas zmianom i tak właśnie w 2020 r. narodził się projekt Gowild – Family, Nature & Adventure. Choć w głowach narodził się już w 2016 r., kiedy na świat przyszła Malika. To w końcu jej i Mandeli chcemy pokazać ten piękny świat, przekazać jak być wolnym człowiekiem w dzisiejszych czasach.

Dziś możemy osobiście, przez Gowild, a także http://www.e-pamir.pl inspirować i zapalać ludzi do podróżowania, wspinania, życia pełnią życia.

A druga część zagadki? Kilka dni temu dostaliśmy maila zapraszającego nas na 25 Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów KOLOSY. Dziękujemy i już nie możemy się doczekać!!! Widzimy się z Wami w piątek 24 marca na naszej prelekcji w ramach Fotoplastykonu pt. ‚Vanlife 2+2, czyli długa droga do wolności’. Miło będzie w większym gronie spotkać się i opowiedzieć, o naszych przygodach i przemyśleniach.

Do zobaczenia w Gdyni, na szlaku i w Krakowie w Pamirze! 💪Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s